הסתר פרטי יצירת קשר
הסתר קישורי ניווט באתר
עורך דין קבוצת רכישה

לרכישת דירה באמצעות קבוצת רכישה יתרונות רבים ובראשם מחיר אטרקטיבי אך חשוב לזכור כי רכישה מסוג זה כרוכה במורכבות רבה: בעוד שמצד חבר הקבוצה, הוא מבצע פעולה של רכישת דירה, הרי שמצד החוק והרשויות הוא למעשה בונה דירה (יחד עם חבריו לקבוצה). מסיבה זו, לא חלות עליו הגנות חוק המכר ועליו להיות מעורב ומודע היטב לתהליך הבניה בהנהגתו של מארגן הקבוצה. בשל המורכבות הזו מומלץ לחברי הקבוצה להיעזר בעורך דין קבוצת רכישה שידאג לשמור על כל זכויותיהם.

לעו"ד שי הררי ניסיון נרחב כעורך דין קבוצות רכישה בליווי, ניהול וארגון של הקבוצה לרבות ניהול מו"מ, עריכת הסכמים עם יזמים וקבלנים, ייצוג חברי הקבוצה, עריכת הסכמים וביצוע התקשרויות עם בעלי מקצועות, טבלאות איזון, עריכת הסכמים פנימיים, עריכת מכרזים לביצוע ובניית הפרויקט, ביצוע הגרלות, הסכמי מכר והסכמי שיתוף בין חברי הקבוצה, עד השלמת התהליך ואיכלוס הבניין, בין היתר בהרצליה ובהוד השרון.

כמו בכל עיסקה מורכבת, לעיתים גם מיזם קבוצת הרכישה לא עולה יפה. דבר זה עלול לקרות בעקבות החלטות שגויות שהתקבלו, בחירה בבעלי מקצוע שאינם מתאימים או פשוט בגלל שהיחסים בין החברים בקבוצה עולים על שרטון. כעורך דין קבוצת רכישה עסק עו"ד הררי בייצוג חברים המעוניינים לצאת מקבוצת רכישה, תוך דאגה לשמירה על זכויותיהם וסיום העניין בצורה מיטבית.

עו"ד הררי משיב לשאלות גם בפורום בנושא קבוצות רכישה ועסקאות קומבינציה.

תחומי התמחות נוספים

01

תמ״א 38

עורך דין תמא 38 מומחה ובעל נסיון רב בכל ההיבטים המשפטיים, התכנוניים והמעשיים הנוגעים לייצוג ועדי בניינים ובעלי הדירות לאורך כל שלבי פרויקט תמ"א 38, בערים ת"א, רמת גן, גבעתיים, הרצליה, קרית אונו, פתח תקווה, חולון, בת ים, ראשל"צ ועוד.

02

פינוי בינוי

מומחיות ונסיון רב כעורך דין פינוי בינוי המלווה ועדי בתים ודיירים החל מהשלבים הראשונים ועד להשלמת פרויקטי התחדשות עירונית מסוג פינוי בינוי, בערים רמת גן, תל אביב יפו, חולון וערים נוספות.

03

קניית ומכירת דירה

נסיון רב בעריכת חוזים והסכמים משפטיים למכירת דירה וקניית דירה מקבלן או דירה יד שניה, בכל הארץ, כולל סיוע במשא ומתן וליווי משפטי עד להשלמת המכירה.

05

תכנון ובניה

ייעוץ משפטי, אסטרטגי ועסקי של הליכי תכנון ובניה מורכבים, הענקת ליווי צמוד הן במסגרת התכנון המקדמי בפרויקטים מסוג תמ"א 38 ופינוי ובינוי והן במסגרת ההליכים התכנוניים בוועדות השונות.

06

מקרקעין ומשפט מסחרי

מומחיות בכל תחומי המשפט המסחרי- ייצוג משפטי וליטיגציה בבתי משפט ובועדת ערר מקומית ומחוזית, כינוס נכסים. ייצוג חברות ותאגידים, פירוק חברות. ליווי תהליכי הוצאה לפועל ופשיטת רגל, הליכי גביה, מימוש נכסים ועוד.

יצירת קשר

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך:

או להשאיר הודעה, ואנו נחזור אליכם בהקדם: